Web sitesini kullanmaya devam ederek Çerez kullanımını kabul ediyor olacaksınız. Detaylar için verilerin korunması ve işlenmesi politikamızı inceleyebilirsiniz.

Haberler

MEDLOG, 8. gemisini filoya kattı ve Türk Bayrağı çekti

 

MSC Grubu şirketlerinden Medlog Gemicilik ve Ticaret A.Ş., filosuna 8. Gemisi olan MED URLA’yı katarak Türk Bayrağı çekti. 131 metre boyunda 847 TEU kapasiteli geminin bayrak ve isim değişiklik töreni Tekirdağ Asyaport Limanı’nda gerçekleşti.


Yayınlayan Medlog Gemicilik

Medlog Gemicilik, MED TRABZON'u filosuna kattı...

Medlog Gemicilik, 2061 TEU kapasiteli konteyner gemisi MED TRABZON'u filosuna dahil etti.


Yayınlayan Medlog Gemicilik, MED TRABZON'u filosuna kattı

MEDLOG GEMİCİLİK FİLOSUNA TÜRK BAYRAKLI EN BÜYÜK KONTEYNER GEMİSİ MED AYDIN’I EKLEDİ.

Mediterranean Shipping Company Türkiye (MSC); “gemi işletmecisi” olarak Şubat 2015’te kurduğu Medlog Gemicilik ve Ticaret A.Ş. filosuna 6. gemiyi katarak Türk Bayrağı çekti. Gemi 2.908 TEU taşıma kapasitesi ile Türk Bayraklı en büyük konteyner gemisi oldu.

Yayınlayan Med Aydın Haber

4.Ulusal Deniz Turizmi Sempozyumu DEÜ'de düzenlendi

4. Ulusal Deniz Turizmi Sempozyumu, “Küresel Eğilimler - Yerel Etkiler” teması ile Dokuz Eylül Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde 23-24 Şubat'ta gerçekleştirildi.

Yayınlayan Deniz Haber

Altın Çıpa'lar 12'nci kez denize atıldı

Dünya denizcilik sektörü, İstanbul Ataköy’de yapılan 12’nci Uluslararası Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri Töreni’nde bir araya geldi.

Altın Çıpa 12'inci kez denize atıldı. Deniz Haber Ajansı tarafından düzenlenen Denizcilik Oscarları törenine, dünya denizcileri her yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun ilgi gösterdi. Bu yıl 12'nci kez düzenlenen Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri, düzenlenen törenle sahiplerine verildi. Dünya denizcilik sektörü, İstanbul Ataköy'de yapılan 12'nci Uluslararası Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri Töreni'nde bir araya geldi. Türk ve dünya denizciliğinin prestij ödülleri arasında yer alan törende 23 firma ödüle layık görülürken, 4 kişi ve bir kuruluşa ise başarı plaketi verildi. Türk denizcilik sektörünün tek uluslararası töreni olan Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri, bu yıl 12'nci kez sahiplerine kavuştu.

Yayınlayan Deniz Haber

DEFMED'in 6. Olağan Genel Kurulu’nda Yeni Yönetim Kurulu seçimleri yapıldı

Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Mezunları Derneği (DEFMED) 6. Olağan Genel Kurulu’nu ve 16. Geleneksel Yılsonu Yemeğini Wyndham Grand İzmir Özdilek Otel’de gerçekleştirdi

Yayınlayan DEFMED Haber

ASYAPORT'tan başlayan yeni servisle İZMİR' in ihracat potansiyeli artacak!

Global pazarda 480 ofis ve 70 bin çalışanı bulunan Mediterranean Shipping Company(MSC), Türkiye'de 15 şube 24 direct servis ve 500 liman bağlantısı ile hizmet veriyor.

MSC Grubu,İzmir'deki firmaların yüklerini Asyaport Limanından global pazara ulaştırıyor.

Yayınlayan Ajanspress
TOP